Kurallar

  1. Sunucumuz içerisinde üyelerin yapmış olduğu her türlü davranış ve yazılı olarak suç olarak kabul edilebilecek her türlü yaptırım ve söylemden SohbetGabile.Net sitesi ve çeşitli görevlerde bulunan yetkilileri ve sitemiz içerisinde belirli alanlarda görev yapan kişi veya kuruluşlar sorumlu değildir.
  2. Türkiye Cumhuriyeti Anayasasına uyumsuz ve yasal suç teşkil edebilecek her türlü söylem ve eylem yasal işlemlerin başlatılmasına sebebiyet verebilir.
  3. Sunucumuz içerisinde aktif halde bulunan diğer şahıslara yönelik her türlü söylem, taciz ve küçük düşürücü her türlü davranış sunucumuz içerisinde yasaktır.
  4. Sitemiz üzerinde rumuz kayıt etme sisteminde kullanmış olduğunuz özel bilgiler şifreniz ve mail adresiniz gibi yalnızca adli işlem gerektiren durumlarda adli ve yasal merciler haricinde kesinlikle başka şahıslar ile paylaşılamaz.
  5. Sitemiz üzerinde bulunan diğer şahıslara yönelik bilgilerin telefon numarası ve diğer sosyal ağların sunucu içerisinde paylaşımını yapmak kesinlikle yasak olup ve beraberinde yasal suç teşkil etmektedir. Mevzu bahis olan davranışlar da ve yaptırımlarda bulunan üyeler için gerekli iletişim adresleri bilişim suçları ile mücadele ekiplerine bildirilip yasal işlemlerin başlatılmasına destek olunacaktır.
  6. Kullanıcılarımızın sitemiz içerisinde mahrem ve cinsel içerikli her türlü konuşmaları kendi özgür iradelerine bırakılmıştır ve kimse tarafından sorgulanmamaktadır.
  7. Sitemizde oluşabilecek her türlü psikolojik baskı ve her türlü cinsel içerikli konuşma ve yaptırım ihtimallerine karşın yasalar gereği yetişkin bir birey sayılmayan kişilerin sunumuz da bulunması sakıncalı olabilir.
  8. Sitemiz kullanıcılarının kayıtlayarak kullanmış oldukları rumuzların kullanım hakkı ve her türlü sorumluluğu kendilerine aittir.
  9. Sitemiz içerisinde kullanılan rumuzların yasal kullanım hakkı gerekli görüldüğü zamanlarda kısıtlanıp aynı zamanda yasaklanabilir . Rumuzların telif hakkı SohbetGabile.Net yönetim ekip kadrosuna tahsis edilmiştir.
  10. Sitemiz ile bağlantı kuran her ziyaretçi bu kuralları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.