GabileSohbet Kullanıcı Sözleşmesi

SohbetGabile.Net sitesi ve ilgili yöneticileri.

SohbetGabile.Net sitemiz ile ortak ağ da bulunan diğer sitelerimiz.

Sitelerimizin bağlı olduğu mobil sohbet sunucusu.

Yukarıdaki sitelerimize ve sunucumuza giriş yapan her kullanıcımız.

Sitelerimizin bağlı olduğu mobil sohbet odaları sunucusu ve sitelerimizden sizlere direkt olarak sunulan hizmetlerimize kullanıcılarımız ücretsiz olarak erişim sağlayabilmektedir.

Sitelerimiz ve bağlı olduğumuz sohbet sunucusu kuralları ihlal edilmediği süre zarfı dışında SohbetGabile.Net ziyaretçilerine ücretsiz olarak mobil sohbet hizmetini kesintisiz olarak sizlere sunmaktayız.

Sitemiz içerisinde kurallar sayfamızda bulunan maddeleri sitemize giriş yapan ziyaretçi bütün kurallarımızı okumuş, anlamış ve her maddesini bilinçli olarak kabul etmiş sayılır.

Kullanıcılarımızın sitemizin kurallarını bilmesi ve haberdar olması kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

Ziyaretçilerimizin rumuz, şifre ve sosyal medya adresleri gibi özel bilgileri SohbetGabile.Net birimleri tarafından başka şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Sitemizi ziyaret eden kullanıcıların ip adresleri kayıt altına alınmaktadır. Kayıt altına alınan tüm ip numaraları ilgili şahısları haricinde hiç kimse ile paylaşılmamaktadır.

Bilişim suçlarıyla mücadele birimlerine yapılan şikayetler ve yaptırımlar neticesinde bilgiler tarafımızdan istenildiği takdirde yasal zorunluluk yasaları gereğince kullanıcı ip adresleri gerekli olan adli mercilere iletilir.

Sunucumuzda ki tüm kullanıcılarımızın yasak hak ve özgürlükleri her zaman için tarafımızca korunmakta ve desteklenmektedir.

Sitemiz içerisinde gerekli sunucu birimlerine başvuruda bulunulduğ vakit rahatsızlık duyulan olayın çözümlenmesi tamamen tarafımıza aittir.

Sitemiz üzerinde kullanmış olduğunuz rumuzları ve şifreleri belirli yetki düzeyinde bulunan yöneticilerimiz görebilmektedir.

Kurallara uymayan ziyaretçileri rumuz yasaklama ve sitemiz ile bağlantı kurma hakkından mahrum edebilme hakkı SohbetGabile.Net yönetim ekipleri tarafından gerekli görüldüğü durumlarda yaptırımlar uygulanabilir.

Sitemize giriş yapan kişilerin yetişkin birey yaş sınırını aşmış olması gereklidir ve bu yasal zorunluluk kuralları dahilinde uygulanmaktadır. Bu zorunluluğa uymayanların bu ihlalleri kuralları bilip bilinçli oldukları halde ihlallerde bulundukları kabul edilmektedir.

Bu kullanıcı sözleşmesi SohbetGabile.Net sitesi ve ona bağlı bulunan diğer internet sitelerimiz ve bağlı bulunmuş olduğumuz mobil sohbet sunucusu yönetim birimleri ile sitemize giren her ziyaretçi arasında bağlayıcı olarak kabul edilmektedir.

Sitemiz ile bağlantı kuran her ziyaretçi bu sözleşmeyi okumuş kabul edilmektedir.