GabileSohbet Gizlilik

Sunucumuz ve üyelerimiz arasında geçerli kılınan kurallar esas alınarak kabullenilen kullanıcı sözleşme gereğince üyelerimizin bilgileri ve geçmiş günlere yönelik konuşma kayıtları 3. şahıslar veya ilgisi olmayan taraflar ile kesinlikle paylaşılmaz.

Üyelerimizin geçerli kılınmış olan global sohbet kanallarımız dışında Özel kanal veya özel olarak yapılan kişisel sohbetlerinden SohbetGabile.Net ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Üyelerimizin herkese açık olan kanallar dışında yaptıkları görüşmeler gizlilik kuralları esas alınarak uğrayacakları her türlü cinsel istismar , hak ihlali veya her türlü yaptırımdan kendileri sorumlu tutulmaktadır.

Üyelerimiz kendilerine ait olmayan telefon numarası, isim soy isim, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarası, gibi gizli tutulması gereken bilgilerin kişilerin özel hayatına müdahale edildiği gerekçesiyle yasal suç kabul edilmektedir.

4. madde de belirtilen kurala uymayanların ip adresleri bilişim suçlarıyla mücadele birimlerine gerekli kanıtlar ile birlikte verilecektir.

Yukarıda belirtmiş olduğum maddelerde anlatılmak istenen gizlilik durumlarının korunması, yürütülmesi ve her konuda desteklenmesi tarafımıza aittir.